Açık Pzrts - Cmrts 10:00-19:00
Email [email protected] Bize Ulaşın! 0530 660 34 73
Açık Pzrts - Cmrts 10:00-19:00
Email [email protected] Bize Ulaşın! 0530 660 34 73

Beykoz ikinci el bulaşık makinesi ürünlerimizin gerekli kontrollerini yaparak sizlerin hizmetine sunmaktayız. Sizlerden satın aldığımız bulaşık makinelerini tüm testlerden geçirerek ardından ince detaylı temizlikler gerçekleştirmekteyiz. Siz alıcılar ise sitemizde ürünlerimizi detaylı görebilmeniz için ürünlerin fotoğraflarını çekerek sitemize yüklemekteyiz.

Beykoz İkinci El Bulaşık Makinesi Alanlar

İkinci el bulaşık makinesi alım satım yaptığımız şubelerimizden biri olan Beykoz şubemiz ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Bulaşık makineleri son zamanlarda oldukça çok kullanılmaya başlandığından sizlere uygun fiyatlarda bulaşık makinesi almanıza yardımcı oluyoruz. Eğer sizde Beykoz ikinci el bulaşık makinesi alanlar içerisinde yer almak istiyorsanız tercihiniz bizden yana olacaktır. Çünkü sektörde yılların getirdiği deneyim sayesinde sizlere en iyi hizmeti sağlamaktayız.

Beykoz İkinci El Bulaşık Makinesi Alan Yerler

Beykoz ikinci el bulaşık makinesi alan yerler arasında yer almamızın en büyük nedeni sizlerin kaliteli bir bulaşık makinesine sahip olmanızı istememizdir. İkinci el bulaşık makinesi alan yerler arasında da ilk sırada yer almaktayız. Yıllardır alım satım tecrübemizin olması sizlere hizmette güven sağlayabilir. 0 risk alarak %100 müşteri memnuniyeti ile ikinci el sektöründe ön plana çıkmaktayız. İkinci el bulaşık makinesi alan yerlerden biri olarak makinenin veya makinenizin tekerleğine, kapağının açılıp açılmamasına ve suyu ısıtıp ısıtmamasına kadar tüm detayları gözden geçirmekteyiz. Siz de evinizde gereksiz kalabalık yapan bulaşık makinenizi nakite çevirmeyi veya yenisini almaya ihtiyaç duyuyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Beykoz İkinci El Bulaşık Makinesi Alım

Beykoz ikinci el bulaşık makinesi alım satım işlemlerimizi sizlerin istekleri ve memnuniyeti üzerine gerçekleştirmekteyiz. Bozulan bulaşık makineniz varsa, bulaşık makinenizden memnun değilseniz veya bulaşık makinenizi satıp nakite çevirmek istiyorsanız bizler sizlerin hizmetinizdeyiz. Beykoz ve çevresinde yer alan şubelerimizle iletişime geçerek adresinize hemen personellerimizi göndermekteyiz. Uzman personel kadromuz sayesinde bulaşık makinenize en doğru değer biçilerek kapıda nakit ödeme gerçekleştirmekteyiz. Eğer bulaşık makineniz bozulduğunda satacak birini arıyorsanız da bizlere ulaşabilirsiniz. Bozulan parçaları tespit ederek orijinalleri ile değiştirmekteyiz. Bu sayede eskisinden de iyi hale gelen bulaşık makinelerimiz oldukça çok tercih edilmektedir.

Beykoz İkinci El Bulaşık Makinesi Satış İşlemleri

Beykoz ikinci el bulaşık makinesi satış işlemleri ise yine sizlerin memnuniyetini sağlayabilmemiz açısından resmiyete döktüğümüz işlemlerdir. Mağazamızda bulunan birçok dünya devi markaların bulaşık makineleri oldukça kaliteli ve iyi durumdadırlar. En az 2 en fazla 8 programa sahip olan bulaşık makinelerimiz arasında son teknoloji ürünlerimizde yer almaktadır. Ürünlerimizi mağazalarımıza gelerek bakabilir veya web sitemizde yer alan görsellerden bakabilirsiniz. Satış gerçekleştiğinde ise ücretsiz adrese teslim yapılmaktadır. Garantileri mevcut olup arıza durumunda da iki iş günü içerisinde değişim gerçekleştirmekteyiz. Beykoz şubemiz başta olmak üzere ikinci el bulaşık makinesi ihtiyacınızı eniyi şekilde karşılayabilecek tek adres bizleriz.

Leave a Reply